Εσωτερικά Τουρνουά

Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

4o Εσωτ. consolation Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR16QFSFFWINNER
1 (1) Ζαραβούτσης Θεόδωρος Ζαραβούτσης Θ player W
   
2 (0) bye  
   
3 Q4 Κώτσιος Ανδρέας date3 time
   
4   Γιάκης Σωτήρης time
   
5 Q1 Πάκος Κόσμας Πάκος Κ. Πάκος Κ. time
   
6   Σιντόρη Αριστούλα w.o.
   
7   Θεοχάρης Νικόλαος Θεοχάρης Ν 6-2, 6-4
   
8 (4) Αλεξίου Κώστας w.o.
   
9 (3) Μπέζας Χρήστος date9
   
10 Q3 Χρήστου Δημήτρης time
   
11   Καρβούνης Άγγελος Καρβούνης Ά time
   
12 Q2 Μαρκου Κωνσταντινος 6-2, 6-1
   
13   Σιντόρης Γιώργος Σιντόρης Γ time
   
14   Παναγιώτου Γιώργος 6-3, 6-2
   
15   Πανταζής Θανάσης date15 time
   
16 (2) Χαντζάρας Χρήστος time
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο .
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η ... (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου
Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών

4o Εσωτ. consolation Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedQFSFFWINNER
1 (1) Πάκος Κόσμας Πάκος Κ
   
2   Τσοπόκη Μαρία 6-0, 6-3
   
3   Μαρκου Κωνσταντινος Μαρκου Κ
   
4   Σκευής Δημήτρης 1-6, 6-4, 10-8
   
5   Πασχάλης Βασίλης q3
   
6   Χρήστου Δημήτρης time
   
7   Κώτσιος Ανδρέας Κώτσιος Α
   
8 (2) Καλιαμούρης Απόστολος W.O.
   


*Το τουρνουα θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο.
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι την
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταλυτική ημερομηνία του κάθε γύρου
Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών

4o ΕΣΩΤ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕΛΩΝ Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
a/aseedR16R8
1   ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ
   
2   ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6-2, 6-0
   
3   ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗ ΣΚΕΥΗΣ Δ
   
4 ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ 6-3, 7-6
   
5   ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
   
6   ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-4, 6-2
   
7   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
   
8   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 6-3, 6-1
   
9   ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ.
   
10 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 6-1, 7-6
   
11   ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ
   
12   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6-4, 6-4
   
13   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ ΤΖΟΚΑΣ Σ
   
14 ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ w.o.
   


*Το τουρνουα θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο.
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι την Τετάρτη 24/05/2017
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταλυτική ημερομηνία του κάθε γύρου
Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

4o Εσωτερικό Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΝΤΑΣΗΣ Σ player W
   
2 (0) bye  
   
3   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε 6-0, 6-0
   
4   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ 6-3, 6-0
   
5   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ 6-3, 6-2
   
6   ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6-0, 6-1
   
7   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ Ε 7-5, 6-3
   
8 (5) ΚΩΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6-1, 6-2
   
9 (8) ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΚΑΣ Σ ΤΖΟΚΑΣ Σ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ time
   
10 Q7 ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ w.o.
   
11 Q4 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Ε 6-4, 7-5
   
12 Q1 ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6-0, 6-0
   
13   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-0, 6-0
   
14   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6-3, 6-2
   
15 Q6 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-0, 1-1 ret
   
16 (4) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-0, 6-3
   
17 (3) ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν
   
18   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-1, 6-0
   
19 Q5 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ Μ 6-3, 6-3
   
20   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ score
   
21   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΝΤΟΚΟΣ Σ 6-1, 6-2
   
22   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6-3, 7-5
   
23   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ , , 14-12
   
24 (7) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-4, 6-1
   
25 (6) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 2-6, 6-2, 6-2
   
26 Q3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-3, 6-3
   
27   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ 7-6(6), 6-2
   
28   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6-3, 6-3
   
29 Q2 ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Ι ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-2, 6-2
   
30   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6-4, 6-7(5), 14-12
   
31   ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 6-1
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-2, 6-1
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο .
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η ... (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου
α/α Επώνυμο Ονομα Βαθμολογία
1 Μαντζούκης Χρήστος 98
2 Τζοβάρας Νίκος 78
3 Γερασιμίδου Μαίρη 50
3 Σακαρέλης Δημήτρης 50
5 Κώτσιας Βαγγέλης 33
6 Τσίτος Γρηγόρης 30
6 Σιντόρης Κωνσταντινος 30
8 Γεωργίου Δημήτριος 28

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

Καιρός