Εσωτερικά Τουρνουά

Πρόγραμμα Αγώνων - Consolation

2o Εσωτ. Τουρνουά Μελών Consolation Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Κ ΑΛΕΞΙΟΥ Κ ΣΙΝΤΟΡΗ Α ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β WINNER

ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ.
   
2   bye bye
   
3   ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΥ Μ  
   
4   ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 19:00
   
5   ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ Μ ΣΙΝΤΟΡΗ Α time
   
6   ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ 6-1, 6-1
   
7   bye ΣΙΝΤΟΡΗ Α 6-2, 6-1
   
8 (8) ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ bye
   
9 (6) ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β score
   
10   bye bye
   
11   ΜΠΡΕΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΚΕΥΗΣ Δ ωρα
   
12   ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ w.o
   
13   ΤΣΟΜΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Β ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ time
   
14   ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6-2, 6-1
   
15   bye ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ  
   
16 (4) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ bye
   
17 (3) ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΙΑΚΗΣ Σ ΓΙΑΚΗΣ Σ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ
   
18   bye bye
   
19   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν 5-7, 6-2, 11-9
   
20   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-4, 6-4
   
21   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ 6-1, 6-2
   
22   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-0, 6-1
   
23   bye ΧΡΗΣΤΟΥ Σ 6-0, 6-2
   
24 (5) ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ bye
   
25 (7) ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Ι. ΣΚΕΥΗΣ Ι. ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ score
   
26   bye bye
   
27   ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ Χ 22:00
   
28   ΣΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ w.o.
   
29   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ 7-5, 7-6(3)
   
30   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19:00
   
31   bye ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ 6-1, 6-1
   
32 (2) ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ bye
   
Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

2o Εσωτερικό Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ WINNER

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ
   
2 (0) bye  
   
3 Q3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α 6-0, 6-0
   
4 Q4 ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:00
   
5   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ 6-1, 6-1
   
6 Q1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7-5, 6-4
   
7 Q6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ 6-3, 6-2
   
8 (7) ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-3, 6-3
   
9 (5) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 3-6, 6-3, 6-4
   
10 Q2 ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6-0, 6-1
   
11   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ 6-4, 4-6, 10-3
   
12   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6-2, 6-4
   
13   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 6-4, 6-4
   
14 Q8 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ 6-4, 2-6, 10-4
   
15   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 6-0, 6-3
   
16 (3) ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-1, 6-0
   
17 (4) ΚΩΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ Ε. ΚΩΤΣΙΑΣ Ε. ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ Τετάρτη 13/06/17
21:00
   
18   ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 7-5, 6-0
   
19   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α 7-5, 6-2
   
20   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7-5, 2-6, 10-6
   
21   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 3-6, 6-3, 10-6
   
22   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6-3, 6-3
   
23 Q5 ΜΠΡΕΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 7-5, 6-4
   
24 (6) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ w.o.
   
25 (8) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-4, 2-6, 6-3
   
26   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7-5,6-4
   
27 Q7 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ 6-2, 6-3
   
28   ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-2, 6-2
   
29   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΠΕΖΑΣ Χ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 6-2
   
30   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-0, 6-1
   
31   ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-2, 6-4
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 6-4, 6-3
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο από τετάρτη έως παρασκευή 26/05/2017.
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας (Τετάρτη 31/05/2017 κατ εξαίρεση).
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η Δευτέρα 29/05/2017 (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου
Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών

2o ΕΣΩΤ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕΛΩΝ Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
a/aseedR16R8
1 Q1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γ.
   
2   ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6-1, 6-1
   
3   ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ
   
4 Q2 ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6-2, 6-1
   
5   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 24/05/2017
   
6   ΣΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20:00
   
7   ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ ΤΡΙΤΗ 23/05/2017
   
8   ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19:00
   
9   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΡΕΣΤΑ Σ.
   
10 Q5 ΜΠΡΕΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 7-6, 6-2
   
11   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Ε.
   
12   ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ W.O.
   
13   ΤΣΟΜΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν
   
14 Q7 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-3, 6-4
   
15   ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΡΗΣ ΜΠΟΥΖΟΥΡΗΣ
   
16   ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-4, 7-5
   


*Το τουρνουα θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο.
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι την Τετάρτη 24/05/2017
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταλυτική ημερομηνία του κάθε γύρου

Προσωρινή βαθμολογία, θα υπάρξει αναπροσαρμογή σύμφωνα με την ισχύουσα βαθμολογία

  1. Γερασιμίδου Μαίρη - 65 βαθμούς
  2. Τζοβάρας Νίκος - 62 βαθμούς
  3. Τσίτος Γρηγόρης - 58 βαθμούς
  4. Μαντζούκης Χρήστος - 58 βαθμούς
  5. Κώτσιας Βαγγέλης - 48 βαθμούς
  6. Ντάσης Σωτήρης - 34 βαθμούς
  7. Κατρής Γιάννης - 30 βαθμούς
  8. Σιντόρης Κωνσταντινος - 22 βαθμούς
  9. Κυριαζής Ορέστης - 15 βαθμούς
  10. Σακαρέλης Δημήτρης - 14 βαθμούς
α/α ONO/MO Ιανουάριος 2017
1 Μαντζούκης Χρήστος 50
2 Τσίτος Γρηγόρης 30
3 Κατρής Γιάννης 18
4 Κώτσιας Βαγγέλης 18
5 Αλεξίου Κώστας 10
6 Σακαρέλης Δημήτρης 10
7 Σιντόρης Κωνσταντινος 10
8 Τζοβάρας Νίκος 10
9 Γεωργίου Δημήτριος 5
10 Γιάκης Σωτήρης 5
11 Διαμαντής Σταύρος 5
12 Ζαραβούτσης Θεόδωρος 5
13 Μπέζας Χρήστος 5
14 Ντόκος Στέφανος 5
15 Σιντόρης Μάριος 5
16 Τζωρτζης θεόδωρος 5
17 Χαντζάρας Χρήστος 5
18 Σιντόρης Γιώργος 3
19 Σιντόρη Αριστούλα 2
20 Σιόκολης Βαγγέλης 2
21 Θεοχάρης Νικόλαος 1
22 Καλιαμούρης Απόστολος 1
23 Πάκος Κόσμας 1
24 Παναγιώτου Βασιλική 1
25 Παναγιώτου Γιώργος 1
26 Πανταζής Θανάσης 1
27 Πασχάλης Βασίλης 1
28 Σέγγούνη Εύα 1
29 Σκευής Δημήτρης 1
30 Σκευής Ιωάννης 1
31 Αθανασιάδης Στέφανος 0
32 Γιαννακός Βασίλης 0
33 Καρβούνης Άγγελος 0
34 Συλάκος Αναστάσιος 0

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ