Εσωτερικά Τουρνουά

Αναβολή τουρνουά, λόγω λίγων συμμετοχών

Προκήρυξη 1ου Τουρνουά Γυναικών 2017
ROUND ROBIN TOURNAMENT

Πρώτος γύρος, round-robin με ομίλους των 3 ή 4 αθλητριών στη συνέχεια 8 ταμπλό. Στην περίπτωση που οι συμμετοχές υπερβούν τις 16 θα γίνει 32άρι ταμπλό με νοκ-αουτ αγώνες.
Οι αγώνες θα κρίνονται στα δύο (2) νικηφόρα sets (6 games) με tie-break των 7 πόντων σε κάθε set, με 3ο set tie-break των 10 πόντων.

Πρόγραμμα

1o ΕΣΩΤ.CONSOLATION ΜΕΛΩΝ Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ"
a/aseedR16QFSFFWINNER
1 (1) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ
     
2   ΣΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6-3, 6-1
     
3   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Ι 7-6, 7-6
     
4   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6-3, 6-4
     
5 Q2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Ε. ΣΙΟΚΟΛΗΣ Ε. 7-6, 6-7, 10-6
     
6   ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4-6, 6-3, 10-4
     
7   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α. 6-3, 6-2
     
8 (3) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7-6(2), 6-3
     
9 (4) ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α. ΣΙΝΤΟΡΗ Α ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ 6-3, 6-3
     
10 Q1 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6-3, 6-3
     
11   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗ Α 6-1, 6-4
     
12   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 7-6(5), 6-0
     
13   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ. 6-3, 6-2
     
14   ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6-0, 6-2
     
15   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ. 6-2, 7-5
     
16 (2) ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ. 6-4, 6-2
     

προκριματικοί
Q1 = ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Β.
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α 6-3 6-2
Q2 = ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ vs ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Σ. 7-6, 7-5

1o ΕΣΩΤ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕΛΩΝ Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
 
a/a seed R32 R16 QF SF F WINNER
1 (1) ΤΣΙΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΤΟΣ Γ. ΤΣΙΤΟΣ Γ. ΤΣΙΤΟΣ Γ. ΤΣΙΤΟΣ Γ. ΝΙΚΗΤΗΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ
   
2   BYE
   
3   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΝΤΟΚΟΣ Σ. 6-2, 6-2
   
4   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6-4, 6-4
   
5   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΖΑΣ Χ. ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 7-6(2), 6-7(9), 10-7
   
6   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6-1, 6-3
   
7   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ. 6-4, 7-5
   
8 (8) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6-2, 6-0
   
9 (7) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ. ΑΛΕΞΙΟΥ Κ ΚΩΤΣΙΑΣ Β. 7-5, 6-2
   
10 Q2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-0, 6-3
   
11   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Κ 6-0, 5-7, 10-2
   
12   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2-6, 7-6(1), 10-8
   
13 Q4 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ Θ ΚΩΤΣΙΑΣ Β. 6-3, 6-2
   
14 Q3 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6-0, 6-2
   
15   BYE ΚΩΤΣΙΑΣ Β. 6-1, 6-4
   
16 (3) ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
   
17 (4) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ. ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ. ΚΑΤΡΗΣ Ι. ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ 6-4, 6-3
   
18   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 6-1, 6-1
   
19   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΚΗΣ Σ. 6-2, 6-2
   
20   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ 6(5)-7, 6-4, 10-8
   
21   ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. ΚΑΤΡΗΣ Ι. 6-0, 6-4
   
22   ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6-3, 6-1
   
23 Q1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΡΗΣ Ι. 6-2, 6-3
   
24 (5) ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6-1, 7-5
   
25 (6) ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ 6-3, 6-4
   
26   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-2, 6-3
   
27   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ 6-2, 6-4
   
28   ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-1, 6-3
   
29   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν. 6-1, 4-6, 10-6
   
30   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1-6, 6-4, 10-1
   
31   BYE ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν. 6-4, 6-2
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
   
  ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΙΚΗΤΗΣ
Q1 ΣΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6-3, 1-6, 10-3
Q2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7-64, 6-1
Q3 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6-2, 6-2
Q4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6-0, 6-0

Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών

1. Τετάρτη 22/02 κ ώρα 15:00 Συλάκος Αναστάσιος - Παναγιώτου Βασιλική

2. Τετάρτη 22/02 κ ώρα 20:00 Καλιαμούρης Απόστολος - Αθανασιάδης Στέφανος

3. Πέμπτη 23/02 κ ώρα 20:00 Θεοχάρης Νικόλαος - Καρβούνης Άγγελος

4. Παρασκευή 24/02 κ ώρα 16:00 Γιαννακός Βασίλης - Τζώρτζης Θεόδωρος

 

13/2/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  Προκύρηξη 1ου Τουρνουά Μελών       
18/2/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  Κλήρωση 1ου Τουρνουά Μελών 21:00       
19/2/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ          
20/2/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  Γύρος Προκριματικών  έως 16 αγώνες  1-2 αγώνες 
21/2/2017  ΤΡΙΤΗ  Γύρος Προκριματικών     1-2 αγώνες 
22/2/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  Γύρος Προκριματικών     1-2 αγώνες 
23/2/2017  ΠΕΜΠΤΗ  Γύρος Προκριματικών     3-4 αγώνες 
24/2/2017  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  Γύρος Προκριματικών     1 αγώνας 
25/2/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  1ος Γυρος /32 έως 13 αγώνες 3-4 αγώνες 
26/2/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ  1ος Γυρος /32    1-2 αγώνες 
27/2/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  Καθαρά Δευτέρα       
28/2/2017  ΤΡΙΤΗ  1ος Γυρος /32 2-3 αγώνες 
1/3/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  1ος Γυρος /32    2-3 αγώνες 
2/3/2017  ΠΕΜΠΤΗ  1ος Γυρος /32    2-3 αγώνες 
3/3/2017  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  1ος Γυρος /32    2-3 αγώνες 
4/3/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  1ος Γυρος /32  εως 10 αγωνες 
5/3/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ  2ος Γυρος /16     εως 8 αγωνες 
6/3/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  2ος Γύρος /16  2 αγώνες 
7/3/2017  ΤΡΙΤΗ  2ος Γύρος /16     2 αγώνες 
8/3/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  2ος Γύρος /16     2 αγώνες 
9/3/2017  ΠΕΜΠΤΗ  2ος Γύρος /16     2 αγώνες 
10/3/2017  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          
11/3/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  Προημιτελικοί /8  4 αγώνες 
12/3/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ  Ημιτελικοί /4  2 αγώνες 
13/3/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ          
14/3/2017  ΤΡΙΤΗ          
15/3/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  Τελικός  1 αγώνας 

 

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ