Εσωτερικά Τουρνουά

Όποιος δεν μπορεί Σάββατο 10/03/2018 να πραγματοποιήσει τον αγώνα του την προηγούμενη μέρα
Πέμπτη 08/03 ή Παρασκευή 09/03


1o Εσωτερικό Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2018 - Προκριματικά
a/aseedR16QF
1 (1) ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
   
2   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ κ ώρα 14:00
   
3   ΒΕΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
4   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ κ ώρα 16:45
   
5   ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
6   ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ κ ώρα 16:45
   
7   ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
   
8 (4) ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ W.O.
   
9 (3) ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
   
10   ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 6-1, 6-2
   
11   ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
   
12   ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 6-0, 6-1
   
13   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
14   ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6-0, 6-1
   
15   ΤΖΟΒΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
   
16 (2) ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 6-1, 6-1
   
α/α Επώνυμο Ονομα Βαθμολογία
1Τζοβάρας Νίκος108
2Μαντζούκης Χρήστος108
3Ντάσης Σωτήρης68
4Γερασιμίδου Μαίρη68
5Σακαρέλης Δημήτρης68
6Σιντόρης Κωνσταντινος40
7Κώτσιας Βαγγέλης38
8Γεωργίου Δημήτριος33
  • Ντάσης Σωτήρης - 50 βαθμούς
  • Τζοβάρας Νίκος - 30 βαθμούς
  • Γερασιμίδου Μαίρη - 18 βαθμούς
  • Σακαρέλης Δημήτρης - 18 βαθμούς
  • Μαντζούκης Χρήστος - 10 βαθμούς
  • Σιντόρης Κωνσταντινος - 10 βαθμούς
  • Ντόκος Στέφανος - 10 βαθμούς
  • Τζόκας Σπύρος - 10 βαθμούς
  • Προκήρυξη 1ου Τουρνουά Μελών 2018

    Οι αγώνες θα κρίνονται στα δύο (2) νικηφόρα sets (6 games) με tie-break των 7 πόντων σε κάθε set, με 3ο set tie-break των 10 πόντων.
    Οι ημιτελικοί και ο τελικός με 3ο σετ αν χρειαστεί

    Πρόγραμμα

    Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

    4o Εσωτ. consolation Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
    a/aseedR16QFSFFWINNER
    1 (1) Ζαραβούτσης Θεόδωρος Ζαραβούτσης Θ Ζαραβούτσης Θ Ζαραβούτσης Θ Ζαραβούτσης Θ
       
    2 (0) bye  
       
    3 Q4 Κώτσιος Ανδρέας Γιάκης Σ 6-2, 7-5
       
    4   Γιάκης Σωτήρης time
       
    5 Q1 Πάκος Κόσμας Πάκος Κ. Πάκος Κ. 6-2, 6-1
       
    6   Σιντόρη Αριστούλα w.o.
       
    7   Θεοχάρης Νικόλαος Θεοχάρης Ν 6-2, 6-4
       
    8 (4) Αλεξίου Κώστας w.o.
       
    9 (3) Μπέζας Χρήστος Μπέζας Χ Μπέζας Χ 6-3, 6-3
       
    10 Q3 Χρήστου Δημήτρης score
       
    11   Καρβούνης Άγγελος Καρβούνης Ά score
       
    12 Q2 Μαρκου Κωνσταντινος 6-2, 6-1
       
    13   Σιντόρης Γιώργος Σιντόρης Γ Πανταζής Θ time
       
    14   Παναγιώτου Γιώργος 6-3, 6-2
       
    15   Πανταζής Θανάσης Πανταζής Θ 6-2, 6-1
       
    16 (2) Χαντζάρας Χρήστος time
       


    *Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
    *όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο .
    *έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
    *καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η ... (κατ εξαίρεση)
    *κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου

    Newsletter

    Videos

     

    Με την ευγενική χορηγία

    Quality Service Value

     

    Creative Look

     

    e-tennis

     

    ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ