Στο αρχείο που ακολουθεί , βρίσκεται το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων για το τουρνουά .

ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ

Στον πίνακα του προγράμματος (αριστερά ) αναφέρεται η ώρα έναρξης και πάνω ή κάτω από την κάθε αναμέτρηση η ημερομηνία . Διάρκεια αγώνα έχουμε 1 ώρα και 30 λεπτά οπότε θα παρακαλούσαμε για την έγκαιρη έναρξη του αγώνα σας ώστε να μην προκαλούνται καθυστερήσεις στον επόμενο αγώνα .

Έχουμε προγραμματίσει τους αγώνες εξαιρώντας τα Σαββατοκύριακα και τις επερχόμενες αργίες . Υπάρχει δυνατότητα να αλλάξετε την ημέρα και ώρα ενός αγώνα αν και οι δύο αντίπαλοι συμφωνούν, με την προϋπόθεση ο αγώνας να έχει ολοκληρωθεί μέχρι το τέλος της ίδιας εβδομάδας που ήταν προγραμματισμένος .

Όλοι οι αγώνες στην 1η φάση του τουρνουά διεξάγονται στα 2 νικηφόρα mini set ( 4 games) .Με σκορ 3-3 το σετ πάει στα 5 , με σκορ 4-4 παίζεται tie break 7 για το σετ , με σκορ 1-1 σετ παίζεται 3ο mini set με τους παραπάνω όρους.

Μετά την ολοκλήρωση του αγώνα , παρακαλούμε να αναγράφετε το σκορ στο ταμπλό που έχουμε αναρτήσει πάνω στον πίνακα με το ημερήσιο πλάνο.