Ολοκληρώθηκε χθες Παρασκευή λίγο μετά τα μεσάνυχτα το 2ο εσωτερικό τουρνουά μελών .

Διεκδικητές του τίτλου οι Μαντζούκης Χρήστος και Σπυριδώνου Μανώλης. Ο αγώνας ήταν εξαιρετικά αμφίρροπος ,

στο 1ο σετ ο Μανώλης επικράτησε σχετικά εύκολα με σκορ 6-1 ενώ στο 2ο ο Χρήστος ανέκαμψε και κέρδισε το σετ 6-4.

Στο καθοριστικό 3ο σετ ο Χρήστος φάνηκε να είναι έτοιμος να πάρει τον τίτλο αφού προηγήθηκε 2-1 και 3-2 στα πρώτα games

όμως ο Μανώλης ισοφάρισε σε 3-3 . Τα επόμενα 3 games ;έφεραν το Χρήστο ένα βήμα πριν τη νίκη με 5-3 και 5-4 αντίστοιχα

αλλά και πάλι ο Μανώλης ψύχραιμα αλλά αποφασιστικά ισοφάρισε και ύστερα προηγήθηκε σε 5-5 και 6-5

σβήνοντας μάλιστα 3 match point του Χρήστου . Το επόμενο και τελευταίο game του αγώνα κέρδισε ο Μανώλης και στέφθηκε νικητής του τουρνουά.

Συγχαρητήρια και στους δύο αθλητές για το όμορφο θέαμα που μας προσέφεραν και σε όλους τους συμμετέχοντες για την άψογη συνεργασία τους

κατά τη διάρκεια του τουρνουά .

Εκ του Δ.Σ.  ο Πρόεδρος Κώτσιας Ευάγγελος, ο έφορος Κατσούλας Ιωάννης  & η επιδιαιτήτρια του τουρνουά Αλεξίου Δήμητρα