Εσωτερικά Τουρνουά

3o Εσωτερικό consolation Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2018
a/aseedR16QFSFFWINNER
1 (1) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ player W
   
2 (0) bye  
   
3 Q2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε time
   
4   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ time
   
5   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ date5 time
   
6   Q3 time
   
7   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β time
   
8 (4) ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ time
   
9 (3) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ
   
10   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-4, 3-6, 10-7
   
11   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ date11 time
   
12   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ time
   
13   Q1 date13 time
   
14   ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ time
   
15   Q4 date15 time
   
16 (2) ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ time
   
3o Εσωτ. Consolation Μελών Ο.Α.Θεσπ "ΤΙΤΑΝΗ" 2018 - Προκριματικά
a/aseedQ 
1 (1) ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Q1
   
2   ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ time
   
3   ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
   
4   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Q2
   
5   ΒΕΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Q3
   
6   ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ time
   
7   ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΚΟΣ Q4
   
8 (2) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ time
   
Ευχαριστούμε που βοηθάτε, ώστε τα τουρνουά να ολοκληρώνονται σύντομα!!

Το κυρίως ταμπλό.


3o Εσωτερικό Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2018
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν player W
   
2   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6-2, 6-1
   
3   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ ΚΩΤΣΙΑΣ Β 7-5, 6-2
   
4   ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 6-1, 6-3
   
5   ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ Δ ΧΡΗΣΤΟΥ Δ 6-0, 6-0
   
6   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6-3, 6-2
   
7   ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ 6-2, 6-3
   
8 (5) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6-1, 6-4
   
9 (7) ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥΝ Μ 6-3,2-6, 6-4
   
10   ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 7-6(4), 6-3
   
11   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ 7-6(2), 7-6(3)
   
12   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6-4, 6-2
   
13   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Β ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥΝ Μ 6-2, 6-2
   
14   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6-4, 6-2
   
15   ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥΝ Μ 6-4, 6-3
   
16 (4) ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥΝ ΜΑΝΩΛΗΣ 6-0, 6-3
   
17 (3) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α
   
18   ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-0, 6-0
   
19   ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Λ 6-2, 6-2
   
20   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-4, 3-6, 10-3
   
21   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Χ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α 6-1, 6-3
   
22   ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 6-0, 6-4
   
23   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α 6-3, 6-0
   
24 (8) ΖΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 7-6(2), 6-0
   
25 (6) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ ΚΑΤΡΗΣ Γ ΚΑΤΡΗΣ Γ 7-5, 6-1
   
26   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 6-3, 7-5
   
27   ΚΑΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΡΗΣ Γ 6-3, 1-6, 10-6
   
28   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 6-0, 6-2
   
29   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΕΖΑΣ Χ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 6-3, 64
   
30   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-2, 6-1
   
31   ΒΕΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 6-2, 6-1
   
32 (2) ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-1, 6-2
   
Προκήρυξη 3ου Τουρνουά Μελών 2018

Δηλώσεις συμμετοχής στα γραφεία του Ομίλου μέχρι την Τετάρτη 26/09/2018 κ ώρα 21:00

Οι αγώνες θα κρίνονται στα δύο (2) νικηφόρα sets (6 games) με tie-break των 7 πόντων σε κάθε set, με 3ο set tie-break των 10 πόντων.
Οι ημιτελικοί και ο τελικός με 3ο σετ αν χρειαστεί.

Ο προκριματικός γύρος θα πραγματοποιηθεί έως Κυριακή 30/09/2018
Όποιος δεν μπορεί το Σάββατοκύριακο να πραγματοποιήσει τον αγώνα του,
να μεριμνήσει να τον κανονίσει Πέμπτη 27/09 ή Παρασκευή 28/09
.
Από Δευτέρα 01/10/2018 ο 1ος Γύρος

Ευχαριστούμε που βοηθάτε, ώστε τα τουρνουά να ολοκληρώνονται σύντομα!!


2o CosnolationΤουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2018
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ player W
   
2 (0) bye  
   
3   ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΚΑΛΟΣ Θ time
   
4   ΣΙΚΑΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ score
   
5   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α time
   
6   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 64, 67
   
7 (0) bye ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε 64, 61
   
8 (5) ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ  
   
9 (6) ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β time
   
10 (0) bye  
   
11   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν time
   
12   ΒΕΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ w.o.
   
13   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΙΝΤΟΡΗ Α time
   
14   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ score
   
15 (0) bye ΣΚΕΥΗΣ time
   
16 (3) ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
   
17 (4) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Θ
   
18 (0) bye  
   
19   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ Χ time
   
20   ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 63, 46, 10-8
   
21   ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ date21 time
   
22   ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΚΟΣ time
   
23 (0) bye ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Χ time
   
24 (8) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  
   
25 (7) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α time
   
26 (0) bye  
   
27   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΚΗΣ Σ time
   
28   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ score
   
29   ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Λ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ time
   
30   ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 64, 64
   
31 (0) bye ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ 64, 64
   
32 (2) ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
   

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

e-tennis

 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ