Εσωτερικά Τουρνουά

  ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΙΚΗΤΗΣ
Q1 ΣΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6-3, 1-6, 10-3
Q2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7-64, 6-1
Q3 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6-2, 6-2
Q4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6-0, 6-0

Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών

1. Τετάρτη 22/02 κ ώρα 15:00 Συλάκος Αναστάσιος - Παναγιώτου Βασιλική

2. Τετάρτη 22/02 κ ώρα 20:00 Καλιαμούρης Απόστολος - Αθανασιάδης Στέφανος

3. Πέμπτη 23/02 κ ώρα 20:00 Θεοχάρης Νικόλαος - Καρβούνης Άγγελος

4. Παρασκευή 24/02 κ ώρα 16:00 Γιαννακός Βασίλης - Τζώρτζης Θεόδωρος

 

13/2/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  Προκύρηξη 1ου Τουρνουά Μελών       
18/2/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  Κλήρωση 1ου Τουρνουά Μελών 21:00       
19/2/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ          
20/2/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  Γύρος Προκριματικών  έως 16 αγώνες  1-2 αγώνες 
21/2/2017  ΤΡΙΤΗ  Γύρος Προκριματικών     1-2 αγώνες 
22/2/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  Γύρος Προκριματικών     1-2 αγώνες 
23/2/2017  ΠΕΜΠΤΗ  Γύρος Προκριματικών     3-4 αγώνες 
24/2/2017  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  Γύρος Προκριματικών     1 αγώνας 
25/2/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  1ος Γυρος /32 έως 13 αγώνες 3-4 αγώνες 
26/2/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ  1ος Γυρος /32    1-2 αγώνες 
27/2/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  Καθαρά Δευτέρα       
28/2/2017  ΤΡΙΤΗ  1ος Γυρος /32 2-3 αγώνες 
1/3/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  1ος Γυρος /32    2-3 αγώνες 
2/3/2017  ΠΕΜΠΤΗ  1ος Γυρος /32    2-3 αγώνες 
3/3/2017  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  1ος Γυρος /32    2-3 αγώνες 
4/3/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  1ος Γυρος /32  εως 10 αγωνες 
5/3/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ  2ος Γυρος /16     εως 8 αγωνες 
6/3/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ  2ος Γύρος /16  2 αγώνες 
7/3/2017  ΤΡΙΤΗ  2ος Γύρος /16     2 αγώνες 
8/3/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  2ος Γύρος /16     2 αγώνες 
9/3/2017  ΠΕΜΠΤΗ  2ος Γύρος /16     2 αγώνες 
10/3/2017  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          
11/3/2017  ΣΑΒΒΑΤΟ  Προημιτελικοί /8  4 αγώνες 
12/3/2017  ΚΥΡΙΑΚΗ  Ημιτελικοί /4  2 αγώνες 
13/3/2017  ΔΕΥΤΕΡΑ          
14/3/2017  ΤΡΙΤΗ          
15/3/2017  ΤΕΤΑΡΤΗ  Τελικός  1 αγώνας 

 

Αναβολή τουρνουά, λόγω λίγων συμμετοχών

Προκήρυξη 1ου Τουρνουά Γυναικών 2017
ROUND ROBIN TOURNAMENT

Πρώτος γύρος, round-robin με ομίλους των 3 ή 4 αθλητριών στη συνέχεια 8 ταμπλό. Στην περίπτωση που οι συμμετοχές υπερβούν τις 16 θα γίνει 32άρι ταμπλό με νοκ-αουτ αγώνες.
Οι αγώνες θα κρίνονται στα δύο (2) νικηφόρα sets (6 games) με tie-break των 7 πόντων σε κάθε set, με 3ο set tie-break των 10 πόντων.

Πρόγραμμα

α/α ONO/MO Ιούλιος 2016 - νέο
1 Τζοβάρας Νίκος 50
2 Ντάσης Σωτήρης 30
3 Γερασιμίδου Μαίρη 18
4 Κώτσιας Βαγγέλης 18
5 Κατρής Γιάννης 10
6 Μαντζούκης Χρήστος 10
7 Σιντόρης Κωνσταντινος 10
8 Σπυριδώνου Μανώλης 10
9 Χαντζάρας Χρήστος 5
10 Γεωργίου Δημήτριος 5
11 Ζαραβούτσης Θεόδωρος 5
12 Κώτσιος Ανδρέας 5
13 Μπέζας Χρήστος 5
14 Σακαρέλης Δημήτρης 5
15 Σιντόρης Μάριος 5
16 Τζόκας Σπύρος 5
17 Καγκας Αναστασιος  5
18 Τζωρτζης θεόδωρος 3
19 Γιάκης Σωτήρης 2
20 Χρήστου Δημήτρης 2
21 Πανταζής Θανάσης 1
22 Λιόντος Χρήστος 1
23 Πάκος Κόσμας 1
24 Ράπτης Χρήστος 1
25 Σέγγούνη Εύα 1
26 Σιντόρης Γιώργος 1
27 Σιόκολης Βαγγέλης 1
28 Σκευής Ιωάννης 1
29 Συλάκος Θεοδώσιος 1
30 Πασχάλης Βασίλης 1

 

 

tamplo 8

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

e-tennis

 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ