Εσωτερικά Τουρνουά

Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

4o Εσωτερικό Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ
   
2 (0) bye  
   
3   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε 6-0, 6-0
   
4   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ 6-3, 6-0
   
5   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ 6-3, 6-2
   
6   ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6-0, 6-1
   
7   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ Ε 7-5, 6-3
   
8 (5) ΚΩΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6-1, 6-2
   
9 (8) ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΚΑΣ Σ ΤΖΟΚΑΣ Σ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ time
   
10 Q7 ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ w.o.
   
11 Q4 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Ε 6-4, 7-5
   
12 Q1 ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6-0, 6-0
   
13   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-0, 6-0
   
14   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6-3, 6-2
   
15 Q6 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-0, 1-1 ret
   
16 (4) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-0, 6-3
   
17 (3) ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν
   
18   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-1, 6-0
   
19 Q5 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ Μ 6-3, 6-3
   
20   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ score
   
21   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΝΤΟΚΟΣ Σ 6-1, 6-2
   
22   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6-3, 7-5
   
23   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ , , 14-12
   
24 (7) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-4, 6-1
   
25 (6) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 2-6, 6-2, 6-2
   
26 Q3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-3, 6-3
   
27   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ 7-6(6), 6-2
   
28   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6-3, 6-3
   
29 Q2 ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Ι ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-2, 6-2
   
30   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6-4, 6-7(5), 14-12
   
31   ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 6-1
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-2, 6-1
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο .
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η ... (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου
α/α Επώνυμο Ονομα Βαθμολογία
1 Μαντζούκης Χρήστος 98
2 Τζοβάρας Νίκος 78
3 Γερασιμίδου Μαίρη 50
3 Σακαρέλης Δημήτρης 50
5 Κώτσιας Βαγγέλης 33
6 Τσίτος Γρηγόρης 30
6 Σιντόρης Κωνσταντινος 30
8 Γεωργίου Δημήτριος 28
α/α Επώνυμο Ονομα Βαθμολογία
1 Τζοβάρας Νίκος 50
2 Μαντζούκης Χρήστος 30
3 Γεωργίου Δημήτριος 18
4 Ντάσης Σωτήρης 18
5 Σακαρέλης Δημήτρης 10
6 Ζαραβούτσης Θεόδωρος 10
7 Σιντόρης Κωνσταντινος 10
8 Διαμαντής Σταύρος 10
Πρόγραμμα Αγώνων - Consolation

3o Εσωτ. Τουρνουά Μελών Consolation Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) Κώτσιας Βαγγέλης Κώτσιας Β. Κώτσιας Β. Κώτσιας Β. Κώτσιας Β. player W
Τρίτη 10/10
   
2 (0) bye
   
3   Καλιαμούρης Απόστολος Καλιαμούρης 7-5, 6-1
   
4   Χαρίση Κυριακή xx
   
5   Πασχάλης Βασίλης Πάκος Κ Πάκος Κ xx
   
6   Πάκος Κόσμας xx
   
7 (0) bye Γιάκης Σ xx
   
8 (6) Γιάκης Σωτήρης
   
9 (7) Πανταζής Θανάσης Πανταζής Θ Χρήστου Δ Σιντόρης Μ 6-4, 6-3
   
10 (0) bye
   
11   Χρήστου Δημήτρης Χρήστου Δ xx
   
12   Χουλιάρας Λάμπρος w.o.
   
13   bye Τσοπόκη Μ Σιντόρης Μ 6-2, 6-3
   
14   Τσοπόκη Μαρία
   
15 (0) bye Σιντόρης Μ xx
   
16 (3) Σιντόρης Μάριος
   
17 (4) Αλεξίου Κώστας Αλεξίου Κ Αλεξίου Κ Σπυριδώνου Μ Σπυριδώνου Μ 21:00
   
18 (0) bye
   
19   Καρβούνης Άγγελος Καρβούνης Ά xx
   
20   bye
   
21   Λιόντος Χρήστος Μποζούρης Π Σπυριδώνου Μ 19:00
   
22   Μποζούρης Πολύκαρπος xx
   
23 (0) bye Σπυριδώνου Μ 6-3, 6-2
   
24 (5) Σπυριδώνου Μανώλης
   
25 (8) Σέγγούνη Εύα Σέγγούνη Ε Σέγγούνη Ε Ντόκος Σ 4-0 ret
   
26 (0) bye
   
27   Παππάς Δημήτρης Θεοχάρης Ν 6-4, 6-4
   
28   Θεοχάρης Νικόλαος w.o.
   
29   Παναγιώτου Βασιλική Σιόκολης Β Ντόκος Σ xx
   
30   Σιόκολης Βαγγέλης xx
   
31 (0) bye Ντόκος Σ 7-5, 6-1
   
32 (2) Ντόκος Στέφανος
   
Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

3o Εσ Τουρνουά προκριματικά Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ player W

ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν
   
2 Q2 ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 7-6(6), 6-2
   
3 Q6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γ 6-1, 6-0
   
4   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 7-6(5), 2-6, 12-10
   
5   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ 6-1, 6-1
   
6   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6-2, 6-2
   
7   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ ΚΑΤΡΗΣ Γ 6-4, 3-6, 10-6
   
8 (7) ΚΑΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ xx
   
9 (5) ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ 7-5, 6-3
   
10   ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 6-2, 6-4
   
11   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΙΝΤΟΡΗ Α 6-2, 6-
   
12   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0-6, 6-4, 10-5
   
13 Q5 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Β ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-3, 6-1
   
14   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ xx
   
15   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-1, 6-1
   
16 (4) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-3, 6-2
   
17 (3) ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-2, 7-5
   
18   ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-6, 6-4, 13-11
   
19 Q3 ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Γ 6-3, 7-6(5)
   
20 Q1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-0, 6-4
   
21   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ 3-6, 7-5, 10-8
   
22   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6-3, 6-4
   
23 Q4 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ 7-6, 1-6, 10-6
   
24 (8) ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-1, 6-3
   
25 (6) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-0, 6-2
   
26   ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ xx
   
27   ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΕΖΑΣ Χ 6-1, 6-3
   
28   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ xx
   
29   ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΟΚΑΣ Σ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 7-5
   
30   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 6-0, 6-4
   
31   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 6-0
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 6-2, 6-0
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο .
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η Κυριακή 17/09/2017 (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

e-tennis

 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ