Εσωτερικά Τουρνουά

  ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΙΚΗΤΗΣ
Q1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ 6-2, 6-4
Q2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6-1, 6-3
Q3 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6-0, 6-2
Q4 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2-6, 6-4, 10-5
Q5 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΙΚΥ 6-3, 6-0
Q6 ΧΑΡΙΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-0, 6-0

Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών

Οι αγώνες των προκριματικών θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί εως και Τρίτη 12/09/2017

 

Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

3o Εσ Τουρνουά προκριματικά Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ player W

ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν
   
2 Q2 ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 7-6(6), 6-2
   
3 Q6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γ 6-1, 6-0
   
4   ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 7-6(5), 2-6, 12-10
   
5   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ 6-1, 6-1
   
6   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6-2, 6-2
   
7   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ ΚΑΤΡΗΣ Γ 6-4, 3-6, 10-6
   
8 (7) ΚΑΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ xx
   
9 (5) ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ ΝΤΑΣΗΣ Σ 7-5, 6-3
   
10   ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 6-2, 6-4
   
11   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΙΝΤΟΡΗ Α 6-2, 6-
   
12   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0-6, 6-4, 10-5
   
13 Q5 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Β ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-3, 6-1
   
14   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ xx
   
15   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 6-1, 6-1
   
16 (4) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-3, 6-2
   
17 (3) ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-2, 7-5
   
18   ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-6, 6-4, 13-11
   
19 Q3 ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Γ 6-3, 7-6(5)
   
20 Q1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-0, 6-4
   
21   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ 3-6, 7-5, 10-8
   
22   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6-3, 6-4
   
23 Q4 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ 7-6, 1-6, 10-6
   
24 (8) ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-1, 6-3
   
25 (6) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-0, 6-2
   
26   ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ xx
   
27   ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΕΖΑΣ Χ 6-1, 6-3
   
28   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ xx
   
29   ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΟΚΑΣ Σ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 7-5
   
30   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 6-0, 6-4
   
31   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 6-0
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 6-2, 6-0
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο .
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας.
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η Κυριακή 17/09/2017 (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου
α/α Επώνυμο Ονομα Βαθμολογία
1 Γερασιμίδου Μαίρη 50
2 Σακαρέλης Δημήτρης 30
3 Μαντζούκης Χρήστος 18
4 Τζοβάρας Νίκος 18
5 Κώτσιας Βαγγέλης 10
6 Ντόκος Στέφανος 10
7 Σιντόρης Κωνσταντινος 10
8 Χαντζάρας Χρήστος 10
9 Γεωργίου Δημήτριος 5
10 Διαμαντής Σταύρος 5
11 Ζαραβούτσης Θεόδωρος 5
12 Καρβούνης Άγγελος 5
13 Μπέζας Χρήστος 5
14 Μποζούρης Πολύκαρπος 5
15 Πανταζής Θανάσης 5
16 Σέγγούνη Εύα 5
17 Σιντόρης Μάριος 5
18 Σιόκολης Βαγγέλης 3
19 Σιντόρη Αριστούλα 2
20 Χρήστου Σωτήρης 2
21 Αλεξίου Κώστας 1
22 Γιάκης Σωτήρης 1
23 Ελευθεριου Σπυριδουλα 1
24 Θεοχάρης Νικόλαος 1
25 Μακρυγεωργακη Μαρία 1
26 Μπρέστα Ρούλα 1
27 Πάκος Κόσμας 1
28 Παναγιώτου Γιώργος 1
29 Σιντόρης Γιώργος 1
30 Σκευής Δημήτρης 1
31 Σκευής Ιωάννης 1
32 Γιαννακός Βασίλης 0
33 Δημου Μαρία 0
34 Λιόντος Χρήστος 0
35 Μαρκου Κωνσταντινος 0
36 Παναγιώτου Βασιλική 0
37 Σπυροπουλου Τανια 0
38 Συλάκος Αναστάσιος 0
39 Τσοπόκη Μαρία 0
Πρόγραμμα Αγώνων - Consolation

2o Εσωτ. Τουρνουά Μελών Consolation Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Κ ΑΛΕΞΙΟΥ Κ ΣΙΝΤΟΡΗ Α ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β WINNER

ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ.
   
2   bye bye
   
3   ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΥ Μ  
   
4   ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 19:00
   
5   ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ Μ ΣΙΝΤΟΡΗ Α time
   
6   ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ 6-1, 6-1
   
7   bye ΣΙΝΤΟΡΗ Α 6-2, 6-1
   
8 (8) ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ bye
   
9 (6) ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β score
   
10   bye bye
   
11   ΜΠΡΕΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΚΕΥΗΣ Δ ωρα
   
12   ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ w.o
   
13   ΤΣΟΜΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Β ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ time
   
14   ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6-2, 6-1
   
15   bye ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ  
   
16 (4) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ bye
   
17 (3) ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΙΑΚΗΣ Σ ΓΙΑΚΗΣ Σ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ
   
18   bye bye
   
19   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν 5-7, 6-2, 11-9
   
20   ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6-4, 6-4
   
21   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ 6-1, 6-2
   
22   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6-0, 6-1
   
23   bye ΧΡΗΣΤΟΥ Σ 6-0, 6-2
   
24 (5) ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ bye
   
25 (7) ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΕΥΗΣ Ι. ΣΚΕΥΗΣ Ι. ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ score
   
26   bye bye
   
27   ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ Χ 22:00
   
28   ΣΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ w.o.
   
29   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ 7-5, 7-6(3)
   
30   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19:00
   
31   bye ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ 6-1, 6-1
   
32 (2) ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ bye
   
Πρόγραμμα Αγώνων - Κυρίως Ταμπλό

2o Εσωτερικό Τουρνουά Μελών Ο.Α.Θεσπρωτίας "ΤΙΤΑΝΗ" 2017
a/aseedR32R16QFSFFWINNER
1 (1) ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ WINNER

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ
   
2 (0) bye  
   
3 Q3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α 6-0, 6-0
   
4 Q4 ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:00
   
5   ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ 6-1, 6-1
   
6 Q1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7-5, 6-4
   
7 Q6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ 6-3, 6-2
   
8 (7) ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-3, 6-3
   
9 (5) ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 3-6, 6-3, 6-4
   
10 Q2 ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6-0, 6-1
   
11   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ 6-4, 4-6, 10-3
   
12   ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6-2, 6-4
   
13   ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 6-4, 6-4
   
14 Q8 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ 6-4, 2-6, 10-4
   
15   ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ Χ 6-0, 6-3
   
16 (3) ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-1, 6-0
   
17 (4) ΚΩΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΣΙΑΣ Ε. ΚΩΤΣΙΑΣ Ε. ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ Τετάρτη 13/06/17
21:00
   
18   ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 7-5, 6-0
   
19   ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α 7-5, 6-2
   
20   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7-5, 2-6, 10-6
   
21   ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 3-6, 6-3, 10-6
   
22   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6-3, 6-3
   
23 Q5 ΜΠΡΕΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ 7-5, 6-4
   
24 (6) ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ w.o.
   
25 (8) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΝΤΟΚΟΣ Σ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-4, 2-6, 6-3
   
26   ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7-5,6-4
   
27 Q7 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ 6-2, 6-3
   
28   ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-2, 6-2
   
29   ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΠΕΖΑΣ Χ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-1, 6-2
   
30   ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6-0, 6-1
   
31   ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν 6-2, 6-4
   
32 (2) ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 6-4, 6-3
   


*Το τουρνουά θα διεξαχθεί βάση των κανονισμών του Ομίλου μας - Σύνδεσμος Κανονισμών
*όποιος δεν μπορεί την προγραμματισμένη ώρα να κανονίσει με τον αντίπαλο του και να κλείσει γήπεδο από τετάρτη έως παρασκευή 26/05/2017.
*έχουν δικαίωμα για αλλαγή όσοι έχουν κόλλημα λόγω εργασίας ή κατοικούν εκτός Θεσπρωτίας (Τετάρτη 31/05/2017 κατ εξαίρεση).
*καταληκτική ημερομηνία του γύρου είναι η Δευτέρα 29/05/2017 (κατ εξαίρεση)
*κανένας αγώνας δεν μετατίθεται μετά την καταληκτική ημερομηνία του κάθε γύρου

Newsletter

Videos

 

Με την ευγενική χορηγία

Quality Service Value

 

Creative Look

 

e-tennis

 

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ