Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα του Ομίλου Αντισφαίρισης Ν. Θεσπρωτίας Τιτάνη!
a/a | seed | R32 | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ | player W | |||
2 | (0) | bye | |||||
3 | ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΣΙΚΑΛΟΣ Θ | time | ||||
4 | ΣΙΚΑΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ | score | |||||
5 | ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α | time | |||
6 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 64, 67 | |||||
7 | (0) | bye | ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε | 64, 61 | |||
8 | (5) | ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ | |||||
9 | (6) | ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΣΙΟΚΟΛΗΣ Β | time | |||
10 | (0) | bye | |||||
11 | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν | time | ||||
12 | ΒΕΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | w.o. | |||||
13 | ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ | ΣΙΝΤΟΡΗ Α | time | ||||
14 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ | score | |||||
15 | (0) | bye | ΣΚΕΥΗΣ | time | |||
16 | (3) | ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |||||
17 | (4) | ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ | ΠΑΝΤΑΖΗΣ Θ | ||||
18 | (0) | bye | |||||
19 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΛΙΟΝΤΟΣ Χ | time | ||||
20 | ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 63, 46, 10-8 | |||||
21 | ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ | date21 | time | ||||
22 | ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΚΟΣ | time | |||||
23 | (0) | bye | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Χ | time | |||
24 | (8) | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | |||||
25 | (7) | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α | time | |||
26 | (0) | bye | |||||
27 | ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | ΓΙΑΚΗΣ Σ | time | ||||
28 | ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | score | |||||
29 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Λ | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ | time | |||
30 | ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ | 64, 64 | |||||
31 | (0) | bye | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ | 64, 64 | |||
32 | (2) | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | |||||
Πραγματοποιήθηκαν σήμερα από την Επιδιαιτήτρια του τουρνουά ,παρουσία του Εφόρου αγώνων οι κληρώσεις Προκριματικών και Κυρίως ταμπλό του 2ου Εσωτερικού τουρνουά Μελών.
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕΛΩΝ
a/a | seed | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Μπέζας Χρήστος | Μπέζας Χ | player W | ||
2 | (0) | bye | ||||
3 | Πάκος Κόσμας | Πάκος Κ | time | |||
4 | Παναγιώτου Γεώργιος | 6-1, 7-6 | ||||
5 | Θεοχάρης Νικόλαος | Ρίζος Α | Σιντόρης Γ | time | ||
6 | Q3 | Ρίζος Αλέκος | time | |||
7 | Σιντόρης Γιώργος | Σιντόρης Γ | time | |||
8 | (3) | Σιόκολης Βαγγέλης | time | |||
9 | (4) | Σιντόρη Αριστούλα | Πασχάλης Β | Πασχάλης Β | ||
10 | Πασχάλης Βασίλης | |||||
11 | Q1 | Χρήστου Δημήτρης | Χρήστου Δ | ret | ||
12 | Καλιαμούρης Απόστολος | time | ||||
13 | Καρβούνης Άγγελος | Κώτσιος Α | time | |||
14 | Q4 | Κώτσιος Ανδρέας | time | |||
15 | Q2 | Τσοπόκη Μαρία | Τζόκας Σ | time | ||
16 | (2) | Τζόκας Σπύρος | time | |||
Προκήρυξη 2ου τουρνουά μελών Ο.Α.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ "ΤΙΤΑΝΗ" 2019
Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Τρίτη 18 Ιουνίου στις 21:00 στη γραμματεία του Ομίλου .
Η κλήρωση θα γίνει την Τετάρτη 19 Ιουνίου και θα ανακοινωθεί άμεσα το πρόγραμμα .
a/a | seed | Q | |
---|---|---|---|
1 | (1) | Χρήστου Δημήτρης | Q1 |
2 | Γιαννακός Βασίλης | time | |
3 | Τζοβάνος Βασίλειος | Q2 | |
4 | Τσοπόκη Μαρία | time | |
5 | Μαρκου Κωνσταντινος | Q3 | |
6 | Ρίζος Αλέκος | time | |
7 | Βέρμπης Παναγιώτης | Q4 | |
8 | (2) | Κώτσιος Ανδρέας | time |
a/a | seed | R32 | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | player W ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν |
2 | (0) | bye | |||||
3 | Q4 | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΣΚΕΥΗΣ Ι | 6-2, 6-0 | |||
4 | ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 6-7, 6-0, 12-10 | |||||
5 | Q7 | ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ Θ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ | 6-0, 5-7, 10-2 | ||
6 | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 7-5, 6-2 | |||||
7 | ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ | 6-1, 6-2 | ||||
8 | (5) | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 6-0, 6-0 | ||||
9 | (7) | ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΝΤΟΚΟΣ Σ | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ Μ | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ Μ | 4-6, 6-1, 7-5 | |
10 | ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 6-4, RET | |||||
11 | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ Μ | score | ||||
12 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 6-3, 6-1 | |||||
13 | ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ | ΠΑΝΤΑΖΗΣ Θ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | 6-3, 7-6(4) | |||
14 | ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ | score | |||||
15 | ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | 6-0, 6-3 | ||||
16 | (4) | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 6-1, 6-1 | ||||
17 | (3) | ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | 7-6(7), 6-1 |
18 | (0) | bye | |||||
19 | Q3 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΓΙΑΚΗΣ Σ | score | |||
20 | ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | score | |||||
21 | Q5 | ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΥ Σ | ΧΡΗΣΤΟΥ Σ | score | ||
22 | Q8 | ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ | 6-0, 6-1 | ||||
23 | Q6 | ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ | 6-7(2), 6-4, 11-9 | |||
24 | (8) | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | 6-7, 7-6, 10-7 | ||||
25 | (6) | ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΖΥΛΗΣ Λ | ΖΥΛΗΣ Λ | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | 7-6(3), 6-2 | |
26 | ΖΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 3-6, 6-4, 6-4 | |||||
27 | Q2 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α | score | |||
28 | ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ | 6-1, 6-0 | |||||
29 | Q1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Χ | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | score | ||
30 | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | score | |||||
31 | (0) | bye | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | score | |||
32 | (2) | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | |||||
a/a | seed | R16 | QF |
---|---|---|---|
1 | (1) | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | κ ώρα 14:00 | |
3 | ΒΕΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | |
4 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | κ ώρα 16:45 | |
5 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | |
6 | ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ | κ ώρα 16:45 | |
7 | ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | |
8 | (4) | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | W.O. |
9 | (3) | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ |
10 | ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ | 6-1, 6-2 | |
11 | ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | |
12 | ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΚΟΣ | 6-0, 6-1 | |
13 | ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | |
14 | ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 6-0, 6-1 | |
15 | ΤΖΟΒΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ | |
16 | (2) | ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ | 6-1, 6-1 |
α/α | Επώνυμο Ονομα | Βαθμολογία |
1 | Τζοβάρας Νίκος | 108 |
2 | Μαντζούκης Χρήστος | 108 |
3 | Ντάσης Σωτήρης | 68 |
4 | Γερασιμίδου Μαίρη | 68 |
5 | Σακαρέλης Δημήτρης | 68 |
6 | Σιντόρης Κωνσταντινος | 40 |
7 | Κώτσιας Βαγγέλης | 38 |
8 | Γεωργίου Δημήτριος | 33 |
Προκήρυξη 1ου Τουρνουά Μελών 2018
Οι αγώνες θα κρίνονται στα δύο (2) νικηφόρα sets (6 games) με tie-break των 7 πόντων σε κάθε set, με 3ο set tie-break των 10 πόντων.
Οι ημιτελικοί και ο τελικός με 3ο σετ αν χρειαστεί
Πρόγραμμα
a/a | seed | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Ζαραβούτσης Θεόδωρος | Ζαραβούτσης Θ | Ζαραβούτσης Θ | Ζαραβούτσης Θ | Ζαραβούτσης Θ |
2 | (0) | bye | ||||
3 | Q4 | Κώτσιος Ανδρέας | Γιάκης Σ | 6-2, 7-5 | ||
4 | Γιάκης Σωτήρης | time | ||||
5 | Q1 | Πάκος Κόσμας | Πάκος Κ. | Πάκος Κ. | 6-2, 6-1 | |
6 | Σιντόρη Αριστούλα | w.o. | ||||
7 | Θεοχάρης Νικόλαος | Θεοχάρης Ν | 6-2, 6-4 | |||
8 | (4) | Αλεξίου Κώστας | w.o. | |||
9 | (3) | Μπέζας Χρήστος | Μπέζας Χ | Μπέζας Χ | 6-3, 6-3 | |
10 | Q3 | Χρήστου Δημήτρης | score | |||
11 | Καρβούνης Άγγελος | Καρβούνης Ά | score | |||
12 | Q2 | Μαρκου Κωνσταντινος | 6-2, 6-1 | |||
13 | Σιντόρης Γιώργος | Σιντόρης Γ | Πανταζής Θ | time | ||
14 | Παναγιώτου Γιώργος | 6-3, 6-2 | ||||
15 | Πανταζής Θανάσης | Πανταζής Θ | 6-2, 6-1 | |||
16 | (2) | Χαντζάρας Χρήστος | time | |||
a/a | seed | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Πάκος Κόσμας | Πάκος Κ | ||
2 | Τσοπόκη Μαρία | 6-0, 6-3 | |||
3 | Μαρκου Κωνσταντινος | Μαρκου Κ | |||
4 | Σκευής Δημήτρης | 1-6, 6-4, 10-8 | |||
5 | Πασχάλης Βασίλης | Χρήστου Δημήτρης | |||
6 | Χρήστου Δημήτρης | 7-5, 6-0 | |||
7 | Κώτσιος Ανδρέας | Κώτσιος Α | |||
8 | (2) | Καλιαμούρης Απόστολος | W.O. | ||
a/a | seed | R16 | R8 |
---|---|---|---|
1 | ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΣΙΟΚΟΛΗΣ | |
2 | ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 6-2, 6-0 | |
3 | ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΚΕΥΗΣ Δ | |
4 | ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ | 6-3, 7-6 | |
5 | ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΥ | |
6 | ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 6-4, 6-2 | |
7 | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΘΕΟΧΑΡΗΣ | |
8 | ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ | 6-3, 6-1 | |
9 | ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ. | |
10 | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ | 6-1, 7-6 | |
11 | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ | |
12 | ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | 6-4, 6-4 | |
13 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ | ΤΖΟΚΑΣ Σ | |
14 | ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ | w.o. | |
a/a | seed | R32 | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ | ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ |
2 | (0) | bye | |||||
3 | ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ | ΣΕΓΓΟΥΝΗ Ε | 6-0, 6-0 | ||||
4 | ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ | 6-3, 6-0 | |||||
5 | ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | 6-3, 6-2 | |||
6 | ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | 6-0, 6-1 | |||||
7 | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΩΤΣΙΑΣ Ε | 7-5, 6-3 | ||||
8 | (5) | ΚΩΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 6-1, 6-2 | ||||
9 | (8) | ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΤΖΟΚΑΣ Σ | ΤΖΟΚΑΣ Σ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | time | |
10 | Q7 | ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ | w.o. | ||||
11 | Q4 | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΙΟΚΟΛΗΣ Ε | 6-4, 7-5 | |||
12 | Q1 | ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 6-0, 6-0 | ||||
13 | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | 6-0, 6-0 | |||
14 | ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 6-3, 6-2 | |||||
15 | Q6 | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | 6-0, 1-1 ret | |||
16 | (4) | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 6-0, 6-3 | ||||
17 | (3) | ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ | ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ. | ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ | ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ Μ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | |
18 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 6-1, 6-0 | |||||
19 | Q5 | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ Μ | 6-3, 6-3 | |||
20 | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | score | |||||
21 | ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΝΤΟΚΟΣ Σ | ΝΤΟΚΟΣ Σ | 6-1, 6-2 | |||
22 | ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | 6-3, 7-5 | |||||
23 | ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ | , , 14-12 | ||||
24 | (7) | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 6-4, 6-1 | ||||
25 | (6) | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 2-6, 6-2, 6-2 | |
26 | Q3 | ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 6-3, 6-3 | ||||
27 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ | 7-6(6), 6-2 | ||||
28 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 6-3, 6-3 | |||||
29 | Q2 | ΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΣΚΕΥΗΣ Ι | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 6-2, 6-2 | ||
30 | ΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 6-4, 6-7(5), 14-12 | |||||
31 | ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 6-1, 6-1 | ||||
32 | (2) | ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 6-2, 6-1 | ||||
α/α | Επώνυμο Ονομα | Βαθμολογία |
1 | Μαντζούκης Χρήστος | 98 |
2 | Τζοβάρας Νίκος | 78 | 3 | Γερασιμίδου Μαίρη | 50 |
3 | Σακαρέλης Δημήτρης | 50 |
5 | Κώτσιας Βαγγέλης | 33 |
6 | Τσίτος Γρηγόρης | 30 |
6 | Σιντόρης Κωνσταντινος | 30 |
8 | Γεωργίου Δημήτριος | 28 |
α/α | Επώνυμο Ονομα | Βαθμολογία |
1 | Τζοβάρας Νίκος | 50 |
2 | Μαντζούκης Χρήστος | 30 |
3 | Γεωργίου Δημήτριος | 18 |
4 | Ντάσης Σωτήρης | 18 |
5 | Σακαρέλης Δημήτρης | 10 |
6 | Ζαραβούτσης Θεόδωρος | 10 |
7 | Σιντόρης Κωνσταντινος | 10 |
8 | Διαμαντής Σταύρος | 10 |
a/a | seed | R32 | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Κώτσιας Βαγγέλης | Κώτσιας Β. | Κώτσιας Β. | Κώτσιας Β. | Κώτσιας Β. | player W Τρίτη 10/10 |
2 | (0) | bye | |||||
3 | Καλιαμούρης Απόστολος | Καλιαμούρης | 7-5, 6-1 | ||||
4 | Χαρίση Κυριακή | xx | |||||
5 | Πασχάλης Βασίλης | Πάκος Κ | Πάκος Κ | xx | |||
6 | Πάκος Κόσμας | xx | |||||
7 | (0) | bye | Γιάκης Σ | xx | |||
8 | (6) | Γιάκης Σωτήρης | |||||
9 | (7) | Πανταζής Θανάσης | Πανταζής Θ | Χρήστου Δ | Σιντόρης Μ | 6-4, 6-3 | |
10 | (0) | bye | |||||
11 | Χρήστου Δημήτρης | Χρήστου Δ | xx | ||||
12 | Χουλιάρας Λάμπρος | w.o. | |||||
13 | bye | Τσοπόκη Μ | Σιντόρης Μ | 6-2, 6-3 | |||
14 | Τσοπόκη Μαρία | ||||||
15 | (0) | bye | Σιντόρης Μ | xx | |||
16 | (3) | Σιντόρης Μάριος | |||||
17 | (4) | Αλεξίου Κώστας | Αλεξίου Κ | Αλεξίου Κ | Σπυριδώνου Μ | Σπυριδώνου Μ | 21:00 |
18 | (0) | bye | |||||
19 | Καρβούνης Άγγελος | Καρβούνης Ά | xx | ||||
20 | bye | ||||||
21 | Λιόντος Χρήστος | Μποζούρης Π | Σπυριδώνου Μ | 19:00 | |||
22 | Μποζούρης Πολύκαρπος | xx | |||||
23 | (0) | bye | Σπυριδώνου Μ | 6-3, 6-2 | |||
24 | (5) | Σπυριδώνου Μανώλης | |||||
25 | (8) | Σέγγούνη Εύα | Σέγγούνη Ε | Σέγγούνη Ε | Ντόκος Σ | 4-0 ret | |
26 | (0) | bye | |||||
27 | Παππάς Δημήτρης | Θεοχάρης Ν | 6-4, 6-4 | ||||
28 | Θεοχάρης Νικόλαος | w.o. | |||||
29 | Παναγιώτου Βασιλική | Σιόκολης Β | Ντόκος Σ | xx | |||
30 | Σιόκολης Βαγγέλης | xx | |||||
31 | (0) | bye | Ντόκος Σ | 7-5, 6-1 | |||
32 | (2) | Ντόκος Στέφανος | |||||
a/a | seed | R32 | R16 | QF | SF | F | WINNER |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ | player W ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν |
2 | Q2 | ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ | 7-6(6), 6-2 | ||||
3 | Q6 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γ | 6-1, 6-0 | |||
4 | ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ | 7-6(5), 2-6, 12-10 | |||||
5 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ | 6-1, 6-1 | |||
6 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | 6-2, 6-2 | |||||
7 | ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΕΥΑ | ΚΑΤΡΗΣ Γ | 6-4, 3-6, 10-6 | ||||
8 | (7) | ΚΑΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | xx | ||||
9 | (5) | ΝΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | ΝΤΑΣΗΣ Σ | 7-5, 6-3 | |
10 | ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ | 6-2, 6-4 | |||||
11 | ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ | ΣΙΝΤΟΡΗ Α | 6-2, 6- | ||||
12 | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | 0-6, 6-4, 10-5 | |||||
13 | Q5 | ΠΑΣΧΑΛΗΣ Β | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Γ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | 6-3, 6-1 | ||
14 | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | xx | |||||
15 | ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ Δ | 6-1, 6-1 | ||||
16 | (4) | ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 6-3, 6-2 | ||||
17 | (3) | ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 6-2, 7-5 |
18 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 2-6, 6-4, 13-11 | |||||
19 | Q3 | ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΣΚΕΥΗΣ Γ | 6-3, 7-6(5) | |||
20 | Q1 | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 6-0, 6-4 | ||||
21 | ΠΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ | 3-6, 7-5, 10-8 | |||
22 | ΖΑΡΑΒΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 6-3, 6-4 | |||||
23 | Q4 | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Χ | 7-6, 1-6, 10-6 | |||
24 | (8) | ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 6-1, 6-3 | ||||
25 | (6) | ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ | ΣΙΝΤΟΡΗΣ Κ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 6-0, 6-2 | |
26 | ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ | xx | |||||
27 | ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΜΠΕΖΑΣ Χ | 6-1, 6-3 | ||||
28 | ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | xx | |||||
29 | ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ | ΤΖΟΚΑΣ Σ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 6-1, 7-5 | |||
30 | ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ | 6-0, 6-4 | |||||
31 | ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ | ΤΖΟΒΑΡΑΣ Ν | 6-1, 6-0 | ||||
32 | (2) | ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ | 6-2, 6-0 | ||||
ΖΕΥΓΑΡΙΑ | ΝΙΚΗΤΗΣ | |
Q1 | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΤΣΟΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ | 6-2, 6-4 | |
Q2 | ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ | ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ |
ΜΠΟΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ | 6-1, 6-3 | |
Q3 | ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
ΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | 6-0, 6-2 | |
Q4 | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΛΙΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2-6, 6-4, 10-5 | |
Q5 | ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΙΚΥ | 6-3, 6-0 | |
Q6 | ΧΑΡΙΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 6-0, 6-0 |
Πρόγραμμα Αγώνων - Προκριματικών
Οι αγώνες των προκριματικών θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί εως και Τρίτη 12/09/2017